Příslib A Nebezpečí Zdravotní Péče je Big Data Revoluce

zdraví srdeční tep stetoskopem

Byl jsem velmi vděčná, ale také opravdu naštvaný, že to trvalo tak dlouho, aby se dobře," jeden člověk říká. Eikka - chápu, že pojištění je problém v Americe - a další aspekt královsky fcked up systém. Nevěřím, že to je, že velkou roli v celkových nákladech na náš systém. Vím, že několik lékařů a měli rozhovory s nimi o tomto problému. Mal praxe pro Dr. poběží vám v regionu ve výši $4,000 - $40,000 za rok v závislosti na oboru, a regionu - přítele, který má právě dokončil ji bydliště - je nyní nabízena zaměstnanci pozice - hledá v $250,000 za rok, rozsah. $20,000 za rok - daňově uznatelné - nebude dodat, že mnoho nákladů na pacienta.

Já jsem teď v mých čtyřicátých letech a měl několik lékařských postupů provedených v průběhu let k léčbě uretrálních striktur. V mém případě, mám dva striktur, jeden je v přední části močové trubice v co je známé jako bulbární uretry. Druhé zúžení je asi 3/4 cesty podél trubice. První striktury byla zjištěna, když jsem byl jeden rok starý, druhý byl s největší pravděpodobností způsobeno zranění jsem utrpěl, když jsem byla šest let v důsledku obkročné zranění. Šel jsem na vyvýšené železniční kravatu a spadl přímo na železniční kravatu. Ano, bolelo to.

No, doufejme. Za předpokladu, že máte jíst potraviny jiné než smažené kuře a ledovou Tříšť celý tvůj život, všechny by měly být v pořádku.

Pre zaměstnanosti fyzické zkoušky je run-of-the-mlýn zkoušku. Samozřejmě, že lékař bude dělat vše, co je v jeho nebo její výkon, aby vás upozornil na chybějící nebo nově nalezené zdravotní problémy, ale také si uvědomují, jak důležitý tento test je pro vás. Jinými slovy, že je tento test-a na tomto místě pouze tento test stojí mezi tebou a zbrusu nové, pravidelné výplaty.

Pre zaměstnanosti fyzické zkoušky je sada testů a procedur, které lékař bude provádět od oka, ruky a nástroj.


Bude to rychlé a snadné na vás-není bolestivé-a doufejme, že cenově dostupné pro boot. Žádný z testů bude invazivní a ty by měly být mimo ordinaci do hodiny. Všichni jsme měli tyto zkoušky provedeny na nás v určitém okamžiku v našem životě, a oni jsou o nic bát. Většina z nás měli jejich dospívání, než jsme poslali na letní tábor, nebo možná ještě předtím, než jsme se zúčastnili speciální školy nebo program, který vyžaduje jeden. K dispozici je také fyzické zkoušky bude absolvovat, pokud se připojí ozbrojených sil-ale ten typ fyzikální vyšetření se liší od pre zaměstnanosti v několika různými způsoby.

Skupinová terapie: základní Kámen k mnoha Acadia rezidenční léčebné programy, skupinová terapie je neocenitelný způsob léčby, která může poskytnout mnoho výhod pro pacienty v rámci této úrovně péče.


Často pod vedením jednoho nebo více kvalifikovaných pracovníků, sezení skupinové terapie, které pacientům umožní dávat a přijímat podporu od ostatních, kteří prožili podobné problémy.

Navíc, skupinová terapie může sloužit jako vynikající fórum, ve kterém mohou diskutovat o tématech týkající se léčení a zotavení, stejně jako získat informace o duševní zdraví podmínky a různé zneužívání týká.

- http://www.pellmelltv.cz - © 2017